| Andrada_Jarcu_AneMary_ a întrebat:

Bună. Am nevoie de ajutor va rog. Am văzut un film în care s-a rupt pamantul în doua, iar cei care au căzut acolo au ajuns înntr o lume în care exista dinozauri. Nu mai știu cum se numea. Plssss. Stie cineva?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

S-ar putea sa aiba legatura cu universul creat de Sir Arthur Conan Doyle si al sau The Lost World -serialul iar acesta este filmul https://www.imdb.com/title/tt0191252/?ref_=tt_sims_tt_i_1
Multi l-au copiat mai tarziu...

| Andrada_Jarcu_AneMary_ explică (pentru Simpatic):

Nu. Nu e asta. Îmi aduc aminte ca tot apărea sigla " Hollywood " parca și tot cădeau oameni în cealaltă dimensiune