| VaiMie a întrebat:

Am o curiozitate. La cartoon Network sambata pe la ora 8 cand eram eu mica undeva in perioada anilor 2000 - 2005 se dadeau unele filme. era un film cu un baiat care ajunge intr-o lume magica unde literele prind viata iar la un momet dat e o scena in care el vede un dirijor care schimba culorle cerului prin musica. Stie cineva cum se numeste filmul sau unde pot gasi ceva info despre el?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai probabil te referi la acesta: http://www.imdb.com/title/tt0096282/

| Stelian2015 a răspuns:

Tommy Tricker and the Stamp Traveller

| VaiMie explică:

De semenea era un film de animatie. Era tot animat.