| KittyCatOtaku a întrebat:

Buna! Am o intrebare legata de un personaj din Bakugan (Versiunea originala). In sezonul 4, Mechtanium Surge, ce actor dubleaza vocea lui Shun Kazami? laughing)
Multumesc anticipat pentru raspunsuri! ^_^ :*

Răspuns Câştigător
| KittyCatOtaku explică (pentru Catrice):

Nu incercasem MAL laughing Am cautat pe wikipedia si pe alte site-uri random, dar multumesc pentru raspuns! :3 ^_^ Nu am reusit sa gasesc direct informatia, dar mi-am amintit ca mai stiu personaje pentru care este folosita aceeasi voce si, in final, am descoperit laughing Este un actor numit Ionut Grama.

| Catrice a răspuns (pentru KittyCatOtaku):

Apai stai asa ca tu nu zisasi ca te referi la vocea în română thinking laughing

| KittyCatOtaku explică (pentru Catrice):

Da, mi-am dat seama de asta acum cateva ore, sorry! XD XD laughing)

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Încearcă Wikipedia. Prea dimineață sa caut

| KittyCatOtaku explică (pentru Catrice):

Am cautat pe mai multe site-uri, dar nu am gasit nimic util. Speram ca altii sa fi fost mai norocosi din punctul asta de vedere laughing I'm terribly curious! :3 XD

| Catrice a răspuns (pentru KittyCatOtaku):

MAL ai încercat?