| MonyMoniq a întrebat:

am ratat ultimul episod din cautand-o pe Eliza, cine imi da un site unde pot vedea episodul? (si apropo, fudita cum o pun? sut noua si nu stiu)

Răspuns Câştigător
| RoxyLaLa a răspuns:

Intra pe www.peteava.ro si gaseste ultimul episod +subtitrare:)

4 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Http://filmuldetop.com/
Daca ti-a placut raspunsul meu, langa va fi o funda si dai click pe ea, daca nu ti-a placut atunci nu da click pe ea!

| MonyMoniq explică:

Buna,am ratat ultimul episod din cautand-o pe Eliza, cine imi da un site unde pot vedea episodul? (si apropo, fundita cum o pun? sunt noua si nu stiu)...Scuze am gresit doua cuvinte...ma puteti ajuta?

| MonyMoniq explică:

Buna,am ratat ultimul episod din cautand-o pe Eliza, cine imi da un site unde pot vedea episodul? (si apropo, fundita cum o pun? sunt noua si nu stiu). Scuze am gresit doua cuvinte, ma puteti ajuta?