| ALY222211 a întrebat:

Buna. Am si eu o întrebare daca știți sa ma ajutati si pe mine cu eroarea HLS.js error: networkError- fatal: true- manfestloadErrorr imi apare la fie care film/serial pe sursa netu.tv atunci cand doresc sa ma uit. Va mulțumesc

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Incearca sa te uiti folosind un alt browser, de exemplu mozilla, aceasta eroare are legatura de obicei cu browserul chrome dar poate aparea si la alte browsere

Nu cunosc acest site online insa eu unul nu recomand sa se vizioneze filme online din mai multe motive unul dintre ele este pirateria si altul faptul ca fiind gratuite sunt pline de spyware, adware, ads si posibil de softuri care incearca sa se instaleze sub forma unor addonuri sau care fac redirectionare automat mai ales daca nu exista un blocator de pop-up, cookies periculoase sau redirectionare!
In lipsa unor cunostinte minime de securitate majoritatea celor care vad filme online (la modul general ma refer si la multitudinea de siteuri obscure) reusesc sa isi viruseze dispozitivele mai ales cele cu sistem de operare Windows