| RaduMarius0315 a întrebat:

astazi de dimineața m-am jucat pe calculator și am plecat la școala, când m-am întors acasă nu am mai putut să mă joc și îmi apare eroarea asta : DMA-1 ERROR, FATAL ERROR... SISTEM HALTED. Vă rog ajutați-mă!

1 răspuns:
| CosminMOTORBIKE a răspuns:

Cineva ti-a umblat la calculator, or calculatorul a avut un eveniment neplacut, decizia mea este neaparat sa vizitezi un service, pentru hardisk, ram, si niste curatare, eu eventual la 3 - 3 luni ma duc cu el sa mi-l controleze, si sa vad ce piese as mai avea nevoie.