| CatalinaDan a întrebat:

Am vaut acum mult timp un film horror,dar numai stiu cum se numea,poate ma ajutati voi. Era vorba despre un barbat care rapeste o fata si o tine intr-o cusca inchisa, ii cumpara tampoane si tot ce are nevoie...iar la un moment dat incearca sa-l omoare si il inteapa cu un cui... apoi o prietena incearca sa o salveze dar barbatul o omoara. Iar la final,numai stiu cum scapa, dar iese intr-o rochie de mireasa plina de sange. Asa se termina filmul. L-am cautatttt de 1000 de ori si nu-l pot gasi. please heeelp. Funda

1 răspuns:
| Ygcyttyfftyftytyc a răspuns:

Da și eu văzut filmul când eram mică se uita mama la televizor și eu m-am pus lângă ea cu sora mea. Mie nu mi-a fost frică dar sora mea care pe atunci avea 5 ani acum are 7 ani a plâns, mama a stat o oră să o liniștească