| BiancaPanda a întrebat:

am vazut acum ceva timp pe prima tv un film era vorba despre o fetita mica care avea niste puterii si mama ei a luat-o si a fugit de langa tatal ei pentru ca acesta era un om periculos numai tin minte exact filmul dar o segventa imi trece acum prin minte ( tatal fetitei a coborat dintr-o limuzina si a vorbit cu un cersetor dupa care i-a dat foc) help me please, caut acest film de ceva vreme, funda! happy

3 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

M.cinemagia.ro/filme/firestarter-declansatorul-11849/

vezi aici.

| meoww a răspuns:

Am incercat sa gasesc acest film, dar pana acum nimic. Poate poti da mai multe detalii? Daca filmul ti-a dat impresia unui anumit gen (actiune, drama, romance, etc.) Sau daca iti mai amintesti numele unui personaj important ( ex: numele fetitei, a mamei a tatalui) Sau daca ai recunoscut unul dintre actorii care au jucat, ar ajuta enorm.
Sau orice banuiala pe care o ai cu numele filmului sau anul in care a aparut (adica parea un film gen ani 90? sau mai vech? sau mai modern din sec 21?)
p.s. scuze pentru abuzarea lui "sau"

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Privește filmul pe care îl cauți: Fie copilul binecuvântat (Bless The Child), 2000
http://www.cinemarx.ro/......10198.html