| g3c3piciu3 a întrebat:

Buna, am văzut acum vreo 5 ani un film in care doua femei erau la o cabana intr-o pădure și era zăpada.
Și cabana avea geamuri ceva mai mari si stiu ca erau cu 2 mașini si venise unul mascat cu un topor si parca asta se chinuiau cu el, la un moment dat l-au pus jos lângă șemineu.
Era un pahar de vin care căzuse si mai stiu ca el le făcuse pana la roti cu un cuțit.
Acuma nu mai am habar cum se numește, stiu ca era pe pro tv seara la 11.
Dau funda!

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ar putea fi "Into the Forest" (2015), dar nu mai retin daca venea si iarna... Vară stiu că era.

Răspuns utilizator avertizat