| DangerF a întrebat:

Imi amintesc ca am vazut candva un film horror dar nu mai stiu cum se numeste. Ce imi mai amintesc ca filmul nu era intr-un oras era intr-o padure sau ceva si ca este o scena in care un hambar sau ceva cabana ia foc cu cineva in ea.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Nu știu, ce să zic, acum acest detaliu îmi sugerează A Ghost Story (2017),mai știu și o mini-serie, cu un hambar care ia foc și moare acolo o fată: Lightfields/2013

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Mai trebuie si alte detalii, pentru că sunt multe în genul acesta, oricum pot să-ți dau câteva titluri de filme; Pyewacket (2018),The Final Girls (2015),Goodnight Mommy (2014),The Cottage (2008),The Uninvited (2009), The Cabin In The Woods (2012)

| DangerF explică (pentru faramatania):

L-am vazut acum cred ca 2 - 3 ani... Dar imi mai amintesc ceva de fantoma unui batranel care nu era rea, voia sa ajute sau ceva de genu. Se intampla Primavara sau Vara, in niciun caz iarna.

| DangerF explică (pentru faramatania):

Mersi! Era Lightfields

| faramatania a răspuns (pentru DangerF):

Cu plăcere, mă bucur că te-am putut ajuta.

| faramatania a răspuns (pentru DangerF):

Nu știu, ce să zic, acum acest detaliu îmi sugerează A Ghost Story (2017),mai știu și o mini-serie, cu un hambar care ia foc și moare acolo o fată: Lightfields/2013

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am vazut multe filme horror si nu stiu decat unul care se intampla la o cabana.

Se numeste Book of the dead / Cartea Mortilor