| deea1237052 a întrebat:

Buna am vazut azi (22.07.2012) un film pe diva universal si nu stiu cum se numeste....nicaieri nu il gasesc. este vorba despre o fata Elizabeth care iubitul ei de fiecare data venea la ea pe furis si cate o data o mai batea si verisoara ei Kim sau nu mai stiu cum se numea.a aflat si i-a spus maimei ei..etc... FUNDA DESIGUR!happy

Răspuns Câştigător
| Hikari a răspuns:

Buna.
Se numeste " un secret intunecat".

2 răspunsuri:
| amuzanta a răspuns (pentru floresdemayo):

Dati-mi si mie linkul sa-l pot viziona ca nu l-am putut vedea! multumesc anticipat :*