| anonim_4396 a întrebat:

Salut toti membrii TPU!
Acum o in jur de o saptamana sau doua, m-am uitat la un film / serial pe Diva Universal. Vreau sa aflu cum se numeste acel film sau serial! Deci, era in felul urmator
erau 2 verisoare care erau la acelasi liceu, una dintre ele aveau un iubit ciudat ( o batea mereu, o umplea de sange ) mama acestei fete era avocat, pana la urma la bagat la inchisoare

Alte detalii : Fata batuta era bruneta iar verisoara ei era blonda, stiu ca pe una dintre ele o cheama Kelly iar pe cealalta parca Elisabeth sau... ceva de genul

Răspuns Câştigător
| bibilica99 a răspuns:

Stiu sigur acum ca se numeste '' un secet intunecat''

1 răspuns:
| bibilica99 a răspuns:

Este in film si se numea '' secrtete intunecate'' sau ceva de genu' nu stiu sigur... si eu l-am vazut happy