| 7 a întrebat:

am vazut,cu cativa ani in urma,un film in care,daca imi aduc bine aminte,era vorbea despre doi tineri care pleaca in luna de miere,insa locul in care o duce sotul pe tanara,este de fapt o "inchisoare" pentru aceasta.el nu o lasa sa plece de pe acea insula(cred), devenind violent.despre ce film este vorba? cum se numeste? multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am exprimat in acel mod, evident, pentru a accentua ironia. Google intelege de cuvinte cheie asa ca, daca mai cauti ceva, nu compune enunturi, foloseste doar cuvintele cheie si vei avea rezultate surprinzatoare. De exemplu, pentru a va gasi filmul am scris atat: "movie/plot/island/honeymoon/crazy" si a filmul a fost afisat ca al cincilea raspuns...

Cu placere, vizionare placuta!

5 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Pff... stiu si eu filmul. o ducea la o calbana pe o insula. il dadea mereu pe protv laughing) nu mai stiu cum se numesteee.straight face Am cautat...da rnu gasesc straight face

| 7 explică (pentru helpu):

Asa elaughingsi eu am cautat filmul, dar nimic...totusi poate stie cineva cum se numeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un minunat site pe internet numit "Google". Si acest site stie sa raspunda la absolut orice intrebare asa ca, in numele vostru, l-am intrebat despre un film, cu o insula, o luna de miere si un sot nebun. Iar "Google" mi-a raspuns "Devil's Pond". (http://www.imdb.com/title/tt0329162/). Daca nu este fimlul cautat il puteti intreba si voi pe "Google", el raspunde tuturor.

| 7 explică (pentru anonim_4396):

Wow,daca tu nu ne spuneai, noi nu stiam de acest''google''!
te puteai exprima in alt mod! si uite ca am cautat si pe acel site, dar poate ''nu m-a inteles''asa bine.de aceea am intrebat aici,sperand ca imi va raspunde cineva(nu chiar atat de rautacios).
eu iti multumesc,ca ti-ai irosit putin din timpul tau, si mi-ai ajutat! si, acum, nefiind ironica, chiar iti multumesc mult! asta este filmul!happy

| 7 explică (pentru anonim_4396):

Tocmai asta am facut, am compus enunturi! acum, am inteles! multumesc inca o data!