| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am vazut acum vreo 5 ani un film si nu mai imi aduc aminte cum se numeste, era vorba despre unu care se casatoreste cu o fata si aia credea ca o iubeste, o duce in vacanta pe o insula mica intr-un lac si o tine acolo ca sclava si dupaceea il impusca cred big grin, parca era ceva cu casa intre ape sau valuri nu mai stiu sigur titlul happy

4 răspunsuri:
| anUcy a răspuns:

Stiu filmul dar nu stiu titlul.sad Soryystraight face

| catalin_8409 a răspuns:

Pfff, era totusi o versiune mai noua, de prin 2004 parca sad chiar nu stiu cum sa dau de el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

7 days and six night

| Patty99 a răspuns:

7 zile si 6 nopti da asa e... funda?