| sarah98 a întrebat:

Am vazut mai demult o secventa dintr un film ceva de genul "planet of the apes" dar cand l-am cautat nu l am gasit. Filmul e vechi si am impresia ca muzica este de la Vangelis...in secventa respectiva "the apes" au descoperit ceva.un bloc sau ceva negru(nu mai tin minte)..stiu ca suna ciudat dar daca il stie cineva, va rog ajutati-ma! Chiar vreau sa il vad in totalitate big grin Dau funda primului raspuns bun!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Filmul se cheama : Planeta Maimutelor! E un film bun, are vreo 5 serii!