| LarissaMouse a întrebat:

Am vazut multe seriale in ultima perioada.Dar as vrea sa imi sugerati si voi cateva.Eu am vazut:
The vampire diaries,pretty little liars,arrow,grimm,kyle xy,teen wolf,glee,gossip girl,beauty and the beast,grey's anatomy,the secrte circle,the carrie diaries,smallville, heroes, the lying game.
FUNDA! happy

4 răspunsuri:
| Cryss_2345 a răspuns:

Buna..iti recomand El barco, El internado, The client list, Revenge, 2 broke girls.

| Pufi1999 a răspuns:

A inceput acum ceva pe Euforia. Am vazut doar 3 episoade, dar e genial. Razbunare se numeste, e de la 9 in fiecare seara de luni pana joi.

| OanaMada a răspuns:

90210, e gen GG, dar cei din 90210 nu sunt exagerat de bogati ca cei din GG. E frumos si merita vazut sincer!

| Mihu12 a răspuns:

Twilightwinking