| AnnaMariaaa a întrebat:

As vrea si eu un serial care merita cu adevarat vazut,de preferat sa nu fie comedie si inafara de : Dexter,Grey's Anatomy,White Collar,Suits, Pretty little liars,Gossip girl,Revolution,Saving Hope,The vampire diaries,The lying game,The secret circle, 90210, The O.C,Arrow,Lost, One tree hill,The walking dead,Once upon a time,Teen Wolf, Private Practice, Prison Break. Ptr ca deja le-am vazut si as dori sa-mi recomandati ceva voi nu sa-mi dati o lista si sa-i aleg singura.Ce-ar merita urmarit? Merci si funda.

Răspuns Câştigător
| TPUAccount a răspuns:

Desperate Housewives, Revenge, Sherlock Holmes and Dr. Watson (Watson fiind o fata), Hart of Dixie, Lost Girl. Si restul la care ma uit, sunt cam aceleasi ca ale tale. Sper ca te-am ajutat.

| AnnaMariaaa explică (pentru TPUAccount):

Oare dc nu-ti pot da funda? Esti singurul la care nu-mi apare funda.

13 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

The Vampires Diares

| AnnaMariaaa explică (pentru OnuOnulică):

Se afla in lista pe care am scris-o mai sus.

| Ceriik a răspuns:

Shameless

| ÎngerCretin a răspuns:

The Mentalist. Sunt multe episoade, fiecare avand cate 50-60 min. Se pot urmari si pe Diva.

| AnonimulRo a răspuns:

Uita-te pe Discovery daca esti pregatit de asa inteligenta.

| AnnaMariaaa explică (pentru AnonimulRo):

Eu am cerut sa mi se recomande un serial, in afara de cele pe care le-am vazut, nu inteleg care este problema, daca as fi vrut sa ma uit pe Discovery ma uitam nu aveam nevoie sa-mi spuna nimeni. Daca nu-mi poti raspunde la intrebare, nu vad rostul raspunsului tau.

| AnonimulRo a răspuns (pentru AnnaMariaaa):

Ti-am sugerat un canal in care sa descoperi si tu ceva, ca sa nu te plictisesti, doar de asta ai intrebat, ca esti plictisit pentru ca nu mai ai la ce sa te uiti.

| AnnaMariaaa explică (pentru AnonimulRo):

Ai impresia ca, daca tu te uiti pe Discovery pari mai inteligent?

| Ana8785 a răspuns:

Buna o sa gasesti aici cateva Topuri 20 seriale + recomandari seriale. Sunt prea multe ca sa le scriu aici:

http://www.blogvedete.com/category/top-20/

Recomand http://www.blogvedete.com/ pentru stiri despre muzica, filme, seriale, actori.

| roxitm a răspuns:

Buna! Supernatural, True blood, Continuum, Desperate Housewives, The mentalist, 24, Falling Skies...

| deliutza07 a răspuns:

True blood

| Elenanana a răspuns:

Uite aici mai multe topuri cu seriale foarte bune:

http://www.blogvedete.com/category/top-20/