| BellaBell a întrebat:

Am vazut serialele:
The Vampire Diaries
Pretty Little Liars
The Secret Circle
The Lying Game
Hellcats.
Imi puteti spune si alte seriale la care sa ma uit? Dau funda :d

Răspuns Câştigător
| JessicaJ a răspuns:

Gossip Girl.e foarte tare love struck Chiar merita, e o super poveste.Si cred ca iti va placea happy Ps:Si eu le-am vazut pe primele 3 laughing

3 răspunsuri:
| CandyHearts a răspuns:

Beauty and the beast 2012, e un serial nou, din cate am inteles e destul de bun, doar ca trebuie sa astepti sa apara fiecare episod ca la The Vampire diaries si il gasesti online pe net.

| Adelinnaa a răspuns:

Si eu le-am vazut pe toate si inca le urmaresc le ador:*cele care inca se difuzeaza mie imi mai place foarte multt: 90210, gossip girl, true blood, cougar town, teen wolf si mai multe dar astea imi plac cel mai mult si cu cele enumerate de tine poti sa le vezi pe vplay trebuie sa-ti faci cont dar e foarte simplu de facut :*

| Alinaalinutza33 a răspuns:

10 things i hate about you