| dana39668 a întrebat:

Am vazut un film...acum un an sau doi, pe Diva Universal si mi-a placut tare mult. Numai ca am uitat cum se numeste si nici speranta sa dau de el nu am. Totusi, poate marita sa incerc aici. Este vorba despre un baiat si o fata, baiatul tipul magarului obisnuit isi bate joc de fata dar se indragosteste mai apoi de ea, pe la finalul filmului acesta-si cere iertare cantand la pian un cantec la balul de absolvire. Daca aveti vreo idee, ajutati-ma si pe mine laughing, chiar mi-a placut filmul.

1 răspuns:
| IonutSultana a răspuns:

Am raspuns acum putin timp la aceeasi intrebare, e foarte posibil sa fie:
http://www.youtube.com/watch?v=V96uhfQ0x9A
A walk to remember, un film emotionant si romantic.