| Crismo12 a întrebat:

Buna as dori și eu să îmi ziceți vreo 3-4 filme despre violența intre copii/adolescenți. Unde unu sau mai multi tineri își iau bătaie sau ceva. Asta sa fie tema, sau in trailer să fie o secvență de genul. Unul de genul pe care l.am găsit este Karate Mod, ceva de genul daca îmi dati. Mulțumesc anticipat tuturor big grin

5 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Never Back Down (2008) Sunt cam de clasa 11-12 in film. Dar nu te uita la trailer ca-i cam de-a **** are prea mult spoiler in el. Mai bine priveste filmul. E bun.

| Ax3LdeV a răspuns:

Tu suferi rau de tot laughing

| Nataliaa25 a răspuns:

Iboy happy L-am vazut de curand, nu stiu daca e chiar ce vrei tu pentru ca e si putin SF

| UrsuNathalie a răspuns:

Culorile.)

| Wysh a răspuns:

Nebuni de iubire, poti incerca.