| Suuziii a întrebat:

As vrea niste filme de dragoste care sa contina si scene de sex, putina comedie si sa te atinga la inima... Multumesc

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Two Night Stand (2014),The First Time (2012),Better Living Through Chemistry (2014),Crazy Kind Of Love (2013),The Good Girl (2002),Lust For Love (2012)

NOname
| NOname a răspuns:

The Dreamers (2003), Bitter Moon (1992)...

| Anda333 a răspuns:

Mergi la premiera fifty shades of grey! Miercuri e avanpremiera si de valentine's day e premiera in cinematografe! Cred ca o sa iti placawinking

| OnuOnulică a răspuns:

Pirates (2005)
Knocked Up (2007)
The First Time (2012)
Eyes Wide Shut (1999)

| Suuziii explică:

Anda333, nu sunt in tara, locuiesc in Germania

| FenN1x a răspuns:

Cele mai bune sunt:
-Titanic
-The Notebook
-A Walk To Remember
-Stardust
-Dear John
-Meet Joe Black
-P.S. I Love You
-Ghost
-The Vow
-Safe Haven
-The Last Song
-Pretty Woman
-Step Up