| Rallu a întrebat:

Hey TPU!
Ce filme de groaza stiti? care sa nu contina scene de dragoste( nu de alta dar, sunt plictisitoare)

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

The orphan
the uninvited
paranormal activity
drag me to hell
one missed call
mirrors
dead silence

6 răspunsuri:
| MimiPopescu a răspuns:

Ai dreptate. Carantina, Ferestra sparta(mai mult thriller), Camera 1408, Nivelul 4, Antichrist[ laughing](astea le contine pe cele mai multe), Cazul 39, Orfana etc...

| Nume a răspuns:

Sunt de acord dar nu prea stiu astfel de filme

| Annaa a răspuns:

Daca vrei ceva de groaza tare, care sa te dea in sperieti, incearca The grudge 1, 2, 3 ...sunt foarte bune toate filmelewinking. Mai poti incerca Fragile si nu in ultimul rand THE HUMAN CENTIPEDE.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-au placut mult Fingerprints,The end of days,Dark Water si Al saselea simt.Un film destul de interesant(dar cu cateva detalii care-l fac sa nu se ridice la nivelul celorlalte din punct de vedere calitativ)a fost si Jeepers Creepers(in programul tv poate aparea ca si "Tenebrele",dar daca vei cauta sa-l vizionezi pe net,mai sigur il vei gasi cu numele original).Poti urmari si Fenomene stranii,de pe Discovery(in fiecare vineri de la 22:00).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi pe discovery de la 22 pana la ora 24 fenomene stranii. Sunt faine

| Sakura_9140 a răspuns:

Saw