| TheBestTPU a întrebat:

As vrea sa ma uit la un serial gen Teen Wolf ( cu adolescenti) cu multa actiune, drama, putin horror. happy ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| AnaM19 a răspuns:

Toate pe care ti le zic sunt numai cu adolescenti: - The 100 e foarte bun 100% (din 2014-prezent).
-Pretty Tough(2011-prezent)
-Bates Motel(2013-prezent Horror | Mystery | Thriller).
-Pretty Little Liars (2010-prezent)
-Ravenswood (2013- anulat, Drama|Thriller). Foarte bun, pacat ca s-a anulat sad.
-Star-Crossed(2014-prezent, Romance | Sci-Fi). Grozav, merita vazut, ti-l recomand.
- The Carrie Diaries (2012-prezent, Comedie|Romantic)
-Gossip Girl (2007-2012, Drama|Romance).
-The Nine Lives of Chloe King (2011-anulat,Actiune | Aventura | Crima). Pacat ca s-a anulat era foarte frumos sad.
-The Secret Circle (2011-2012,Drama | Fantezie | Horror). Foarte bun serialul dar si asta a fost anulat sad
-The Tomorrow People( 2013-prezent, Drama | Sci-Fi |). Ti-l recomand.
In schimb daca nu vr neaparat cu adolescenti poti incerca si acestea:
-Witches of East End (2013). Criminal serialul

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Cele mai frumoase seriale de agest gen ar fi:
Prison Break
John Doe
Lost
Arrow
Dexter
American Horror Story

FUNDA?

| andrei1237 a răspuns:

Un serial bun ar fi Lost.

| anonima2405 a răspuns:

Iti recomand ceva gen The Vampire Diaries. Eu nu demult am inceput sa ma uit si chiar nu-mi pare rau ca am inceput sa ma uit la el. big grin
Sau iti mai pot recomanda:
Pretty Little Liars
Arrow [ma uit la el, serial tip actiune]
sau Twilight.
Sper ca te-am ajutat ^^

| gabriella12 a răspuns:

Pretty little liars!