| AndreeaElena97 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca pot inregistra un film pe care il vad la televizor, ca sa il pot vedea mai tarziu. Exista vreun program.Nu am TV tunner. FUNDA!

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

În mod normal ar fi indicat așa ceva și și o placă de captură, dar poți încerca cu o camera video sau chiar cu webcam-ul, dar nu va avea clitate folosind acest softuleț pentru windows:
http://www.softpedia.com/......ture.shtml
iar pentru debian și derivate recomand Cheese
sudo apt-get install cheese
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista dar trebuie sa ai tv tuner pe calculator si acesta sa fie conectal la televizor altfel numai daca ai un tv performant cred sau sa il dll de pe net

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Un video recorder cu tuner si o caseta vhs

| Andrutsa13 a răspuns:

Depinde de televizor. Unele au aceasta optiune de inregistrare; al meu are un buton langa cel de reglare a sunetului.

| GabiIsBack a răspuns:

Nu merge.