| G3orgyana23 a întrebat:

Bunahappy As vrea si eu sa stiu unde pot viziona animele Chobits cu subtitlare in romana

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Am raspuns! Uite aici subtitrate in romana: http://www.peteava.ro/cauta/video/Chobits Vizionare placuta!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca asa este inregistrarea nu ai ce sa-i faci! Daca era descarcat la tine in pc mai puteai face ceva cu BSplayer sa dai inainte/inapoi subtitrarea! Dar online nu se poate face nimic! I'm sorry!

| G3orgyana23 explică:

Nelul este subtitrarea in romana dar pacat ca este in urma sad nu se vede la timp scrisul ...ms oricum:*