| burlacualina a întrebat:

Buna! As vrea va rog sa-mi spuneti care este episodul cu Xena printesa razboinica in care Xena devine o fantoma iar Gabrielle o ajuta sa se intoarca in trup, Gabrielle face miscarile de lupta ca Xena, fiind fantoma conducandu-i miscarile in lupta! Va multumesc!

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă nu ma insel, vezi putin părtile 1 si 2 numite "A Friend in Need", dar mai degrabă a 2-a, din Xena

Sez 6, ep 22 → https://www.rottentomatoes.com/tv/xena_warrior_princess/s06/e22

| wildthing a răspuns:

Pe imbd au cate un scurt rezumat pentru fiecare episod in parte. Ia-le pe toate la rand si vezi care e cel pe care-l cauti.