| Biby a întrebat:

Astazi a fost Hannah Montana Forever Ultima Dezvaluire. O sa mai fie in continuare episoade?

Răspuns Câştigător
| OfficialFallingStar a răspuns:

Din pacate, nu vor mai fi. Am cumparat acum cateva luni revista Bravo Girl si a fost un interviu cu Miley si a spus ca nu se mai intoarce la Hannah. Se vor mai da din nou toate episoadele, dar unele noi nu vor mai fi niciodata. crying

Tu ai id de mess? Daca da, mi-l dai pe privat? happy

48 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.cred a fost ultima dezvaluire. imi pare rau ca nu va mai fii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Osa mai fie episoade. Iti spun asta foarte sigura. Pentru ca iti
raspuns chiar Miley Cyrus. Cu bine Selena Gomez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sun cel mai mare fan al tau.imi place cum canti si imi place cum joci rolul lui Alex Rusou esi o super actrita si esti amuzanta imi plac toate melodiile tale! Te iubesc din inima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi, j, mappelle miley cyrus yes hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca cica am auzit ca dupa toata lumea stie ca e miley cirus in episodsi n-o sa mai fie niciodata hanna montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, da am un rasouns
pe data de:15 ianuarie, 2011 ora: 20:30 si 15:00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sinici nuvreau eu cred ca hannah montana este doar o falsa ea doar se da mare la tv casa apara bine eu asata am avut de spus despre ea! cu drag ioana:raspunde la asta! crezi si tu la fel ca mine despre ce am spus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred ca o sa mai fie episoade. Mie nu i mi place hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe 29/1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu se poate sa fie lasat balta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu o sa mai fie

| zuzaa_7068 a răspuns:

Da mai sunt din ultima desvaluire pana la ep 14-15 cam asa...
si dupa aia nu o sa mai fie dar dysnei o sa dea filme cu maile cruysi big grin sunt multe filme cu eabig grin si frumoase eu stiu fro 2 ultimul cantec...

| Cyberul a răspuns:

Nu cred ca vor mai fi. dar vreau si eu sa stiu de unde il downloadez?

| superstar_1935 a răspuns:

Eu cred ca nu imi pare rau

| fotbalistu1 a răspuns:

Nu nu o sa mai fie

| claudiabambi a răspuns:

Da! O sa mai fie si alte episoade!