| NimiC_9307 a întrebat:

Buna Buna, stie careva ce film/serial este ilustrat in clipul http://www.youtube.com/watch?v=S6mze9lBsTc?
Ms anticipat.:*

Răspuns Câştigător
| ramonikame a răspuns:

Funda?

4 răspunsuri:
| ramonikame a răspuns:

Nu stiu din ce film sunt imaginile, dar tipa e brooke din one tree hill. in realitate o cheama sophia bush.

| Alexandra12798356 a răspuns:

Băăi,şi-au batut joc răăău de One Tree Hill! Cum să pui,frate, o manea pe un videoclip dintr-un serial în care NU se cântă altceva decât muzica rock? Şi vă mai şi place? Duceţi-va băi, ca sunteţi proşti!