| x4raul4x a întrebat:

Bună! Când apare filmul "Nuntă pe bani" făcut de Mircea Bravo pe online gratis, pentru că deja au trecut 2 luni de la lansare și filmul "Mirciulică" a apărut mult mai repede.

Răspuns Câştigător
| StefanChriss a răspuns:

Momentan este inca in cinematografe filmul, a aparut doar de o luna jumate. In general abia dupa ce dispare din cinema, apare si pe net sau file. Daca vrei neaparat sa-l vezi si nu ai rabdare, mergi si il vezi la cinema, asa sustii si producatorul filmului, astfel incat sa merite financiar si pentru ei.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa apara pe Netflix cat de curand probabil.

| dullcat a răspuns:

Am impresia ca se repeta intrebarea? Mai asteapta putin timp.

| Standt a răspuns:

Nu apare online pana nu isi recupereaza investitia si nu scoate profitul, difuzandu-l in cinematografe.
Mai asteapta sau mergi la cinema.

| Filmeonlinenoi a răspuns:

Filmul Nunta pe Bani se poate vedea pe https://xfilme.org/Nunt%C4%83-pe-bani

| Gligor2222 a răspuns:

Pe 7 Februarie