| Elena2375 a întrebat:

Buna, cand se mai difuzeaza Titanic?

6 răspunsuri:
| VictorFenrir a răspuns:

De ce dracu va uita-ti an de an la filmul ala nu pot intelege!

| Vanishgold a răspuns:

De Valentine's Day cu siguranță pe pro TV ca în fiecare an.

| telenovelistasiempre a răspuns:

Momentan nu se difuzeaza pe niciun program. Dar te sfatui sa stai cu ochii pe cinemagia.ro daca vrei sa afli cand va fi difuzat. De pe acest site afli cam cu vreo 2 saptamani inainte. Dar daca nu mai ai rabdare sa tot astepti, atunci cauta-l pe net pentru a-l vedea.

Răspuns utilizator avertizat
| MihaelViorel a răspuns:

In ziua de Pasti.

| Elena2375 explică:

Pe net stiu sa-l vad...dar parca tot e mai misto la TV, nu mai ai cum sa pui pauza sau sa ai tendinta de a da reluare la anumite secvente. big grin