| filaret03 a întrebat:

Care imi zice si mie niste filme cu fantome? Dau fundabig grin! in afara de the ring si The Grudge sau Shutter camera 1402

Răspuns Câştigător
| Giulya01 a răspuns:

One missed call
Dead silence
Friday the 13th
The shining
Saw
Dead End
Ghost
The others
El orfanato
The haunted mansion
The uninvited
Ghost month
Paranormal activity
[Nu sunt toate cu fantome dar sunt printre filmele mele preferate si sper ca o sa iti placa si tieon the phone Funda?

4 răspunsuri:
| ghineanamaria a răspuns:

Eu iti recomand o emisiune:Fenomene stranii e in fiecare vineri de la ora 22:00 pe Discovery Chanel. Uite un video:http://www.youtube.com/watch?v=xXV5-sg6sYw

| Deerpinaaaa a răspuns:

Saw, saw 1, 2, 3, 4, 5, 6, silent hill

| Giulya01 a răspuns:

Si a zis cineva ceva de Ghost whisperer? Intrebare pentru larysukx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca quarantine