| EricaElena a întrebat:

Cat costa un bilet pentru concertul Lala Band? FUNDA:X

Răspuns Câştigător
| Curiosul21 a răspuns:

Buna! depinde... daca vrei sa mergi la V.I.P 150 daca nu, vreo 80 de lei... poti cauta si pe google pentru informatii mai concrete happy

6 răspunsuri:
| Blackyuu a răspuns:

De obiceii costa de la 75 de lei in sus acum conteaza sh ce loc o sa ai!

Funda?

| BiancaGeorgiana a răspuns:

Cand au fost la mine in oras biletele au costat de la 80 de lei in sus..destul de scump,

| EricaElena explică:

In orasul Vaslui se tine si nu e in aer liber ci la casa de cultura cred, mai astept raspunsuri

| NarcisaNarcisa a răspuns:

Buna! La categoria VIP costa 1500 lei mai sunt bilete si cu 80 lei si cu 60 lei dar daca esti elev primesti o reducere si v-a costa 40 de lei! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Vanessa4You a răspuns:

Biletul normal costa 75 de lei iar cel V.I.P costa 100 sai 150 nu sunt sigura adica (sa faci poze sa asisti la o repetitie sa iti dea autografe...)

| SuperGirl1 a răspuns:

Pai, depinde unde se tine. Un bilet costa in jur de 100 lei. Daca se tine in centru(in aer liber) costa 10 lei, atat am dat si eu.