| kosty1986 a întrebat:

caut si eu 2 filme care le-am vazut tot asa cand eram mic si acum nu le gasesc orice variante as incerca, si nu le stiu denumirea daca ma poate ajuta cineva cu indicii sau chiar cu numele filmelor:

1) Era vorba despre 6-7 ostatici sau detinuti intr-un lagar parca in padure si chinuiti si etc, care pana la urma le-a spus ca ii elibereaza, iar dupa ce le-a dat drumul au inceput sa ii vaneze pe fiecare cu arpalete pe unu la prin in mijlocul unui loc de trestie si au dat foc in toate colturile iar cand a iesit lau ucis si... nu mai retin prea multe.

2) Era vorba despre doua jumatati de medalion (si nu asta lui chakie chan cu medalionul) care leau gasit un om rau si un baiat de treaba care avea si o masina ceva cand baga lemne si fel de fel spreiuri si dintrale scotea foc si mergea foarte repede introfaza erau urmariti de oamenii celui rau sa ia si cealalta jumatate de medalion pentru ca unit iti dadea puteri incredibile, iar pana la urma au luat medalionul cei doi frati buni si sau transformat cand lau unit in ceva ninja sau asemanator unul in rosu si unul in albastru costumele si de aici incepe actiunea de final.

Cine ma poate ajuta ii multumesc mult ca as vrea tare mult sa le revad filmele

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

1.Nu sunt sigură, poate e Surviving the Game(1994)-Joc sângeros http://www.youtube.com/watch?v=rU7vDDm0H3w 2.Sigur e Double Dragon(1994) cu Mark Dacascos şi Scott Wolf http://www.youtube.com/watch?v=Ey0jzo7S1Js

1 răspuns:
| kosty1986 explică:

Da multumesc mult la 2 asta e filmul, dar la prima nu e, oricum multumesc foarte mult deja mi se descarca filmul; D

Întrebări recente