| Yokko09 a întrebat:

Caut si eu un film serial ce a fost difuzat acum cativa ani pe tvr 1. Filmul era cu o tipa blonda si creata al carui nume incepea cu litera M din cate imi aduc eu aminte(asta era si titlul serialului) si care avea un iubit, Ben si care nu stia daca sa-si paraseasca iubitul pentru un prieten de-al ei-Noah. Tipa mai avea o prietena care la un moment dat a teleportat-o in timp si a dus-o in trecut pentru a-si schimba o decizie.

Răspuns Câştigător
| Miraje a răspuns:

Cred ca este vorba despre Felicity, cel putin din descrierea pe care ai facut-o. Ti-as da un site unde poti sa gasesti tot ce vrei despre el dar nu stiu daca este permis aici.
Keri Russell - Felicity
Scott Foley - Noel Crane
Scott Speedman - Ben Covington

2 răspunsuri:
| Rez0o a răspuns:

Maria Bonitatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicity... asa se numea serialul, sau cel putin cred ca despre acesta vorbesti tu. Actrita principala e Keri Rusell, iar baietii sunt : Ben - Scott Speedman si Noel - Scott Foley, ti-as da si un link dar nu stiu daca e permis aici.