| anonim_4396 a întrebat:

Caut un episod din serialul bafta Charlie in care Gabe si un prieten vin in apartament cu Pj, iar el este foarte preocupat sa învețe, iar Gabe îi zice ca devine ca tata. În noaptea aceea are un vis urât şi se trezește la miezul nopții unde merge acasa la părinții lui si îi face o farsă tatalui sau. Vreau siteul. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Intra aici ca le gasesti pe absolut toate(eu nu am mai stat sa le i-au la rand ca sa il caut dar aici sunt episoadele de la fiecare sezon)http://www.desene-animate-online.net/......caecd.html Funda?