| AnaisC a întrebat:

Caut un film de ceva tip, o comedie din care imi amintesc cam atat; e vorba de un baiat (sub varsta de 10 ani) care este lasat in grija tatalui de catre mama,plecata intr-o calatorie de afaceri(sau ceva de genu').Oricum,tatal lui locuia cu inca un prieten in apartament si aveau un stil de viata total diferit fata de cel impus baiatului. Daca nu ma insel,unul din ei era postas si aveau un caine,sau ii cumpara baiatului la un moment dat un caine pe care,pana la urma il poate pastra.
O faza pe care mi-o amintesc foarte bine e ca,maica-sa,la costum si toate cele,dupa ce afla ca taica-su chiar se distreaza cu ala micu',vrea sa se intoarca cat mai repede,nu gaseste avion si se intoarce cu un motociclist.
Repet, e doar comedie.Cred ca a fost lansat undeva prin 2005-2006, oricum nu e mai vechi de atat.

Chiar si numele unui actor din film m-ar ajuta.Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| chevelle94 a răspuns:

Asta e 100%
Http://www.imdb.com/title/tt0250720/

3 răspunsuri:
| AnaisC explică:

Mersi mult de raspunsuri.See Spot Run e.O seara faina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singur acasa sau Dennis pericol public cred...

| BaDoX a răspuns:

Probabil Singur Acasa... dar nu stiu care ca sunt vreo 4-5.
Actorul principal e Macaulay Culkin.