| alina2k18 a întrebat:

Buna, caut un film pe care l-am vazut acum ceva ani, cred ca 5, era un horror-mister dar bine facut, cam toata actiunea se petrecea intr-un tren, era o tipa de ucidea pentru a afla un secret -parca - ascundea un cadavru intr-un cufar, erau mai multi ce doreau secretul sau banii? laughing
Chiar imi este foarte greu sa descriu un film pe care mi-l amintesc cu greu big grin
Cert e ca la sfarsitul filmului coborau din tren si arata spre o luminita pe jos, era zapada din cate imi amintesc si ramasese asa ca si cum filmul va mai avea o continuare.
Titlul era asemanator cu The midnight meat train, dar ala e alt filmwinking pe care l-am vazut deja de 3 oriwinking
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Night Train (2009)?
Daca iti plac filmele de genul, vezi si :
Creep (2004)
Howl
Train - cam gore

| alina2k18 explică (pentru Sn4k3):

Daaa, asta big grin
Merci!

| maphiotul a răspuns (pentru Sn4k3):

Mersii????

| maphiotul a răspuns (pentru Sn4k3):

Night train e foarte fain

| Sn4k3 a răspuns (pentru maphiotul):

Cu placere laughing