| anonim_4396 a întrebat:

Ce film va incepe pe TVR 1, dupa ce se va termina legendele palatului:printul jumong? am auzit ca tot legendele palatului printul jumong-partea a 2, este adevarat?
Dau funda+vothappy

Răspuns Câştigător
| analoveskorea a răspuns:

Nu stiu, eu am inteles ca astia de la tvr1 au cumparat un film chinezesc, Three Kingdoms sau asa ceva...si vor sa-l difuzeze totusi ramane de vazut nu suport chinezariile si nu vreau ca valul coreean sa se opreasca aici, si sunt sigura ca mai sunt si altii de acord cu mine asa ca daca or sa protezteze destui poate vor continua sa difuzeze serialele coreene, jumong partea a 2 a n-am auzit nimic de asta, poate vor da Regatul Vanturilor continuarea de la Jumong...cu fiul sau Yuri care il omoara pe Daesoh

4 răspunsuri:
| Bianqita a răspuns:

Uite aici programul:
http://www.tvr.ro/program.php?c=0
Da, ai dreptate.

| CeCeSalvatore a răspuns:

Nu este adevarat dupa legendele palatului: printul jumong incepe sportul...nu e nici un film... m-am uitat in program.

| Mimishor_5910 a răspuns:

Dong Yi va aparea dupa jumong

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa vezi toate ep de la legendelepalatului:printul jumong intra pe adresa asta http://www.romaniarelease.net/jumong/
Vizionare placuta.