| Dianaa94 a întrebat:

Ce s-a mai intamplat in Aurora zilele astea? Fundaa:X

1 răspuns:
| calexiandra a răspuns:

Sa incepem :
Aurora si Blanca au fost rapite. Natalia a venit sa vorbeasca cu Gustavo si i-a spus ca sotul ei si fiul ei si-a riscat viata pentru Aurora si Blanca si isi face griji pentru ei. Gustavo a intrebat-o cine este fiul ei, iar aceasta a spus Martin Lobos. Lorenzo si Martin le-s salvat si le-au dus la spital si cand Blanca s-a trezit a venit Martin.si s-au sarutat. Dupa a venit Gustavo si i-a spus lui Martin ca este concediat pe motiv ca l-a mintit si el nu vrea omul care nu sunt de incredere in clinica lui. Atunci.Aurora i-a spus ca nu are cum sa faca asta pentru ca le-a salvat, dar Gustavo tot l-a dat afara, iar Martin a spus ca l-a mintit pentru ca daca ar fi aflat din prima zi de lucru l-ar fi dat afara.A doua zi, i-a spus Blancai ca tatal ei este Lorenzo si ca mama ei este Ines. Atunci Blanca a plecat de acasa.s-a dus la Martin acasa si i-a spus ca nu o mai intereseaza sa fie cu el. Vanessa stie ca ea este Aurora Aurora nu fiica Aurorei.pentru ca a vazut CD-ul. Nina a facut dragoste cu Martin. Lorenzo l-a dat afara pe Martin cand a aflat.( a aflat intr-o seara cand Martin s-a dus sa o ia pe Nina dintr-un club. Nina fiind beata l-a sarutat. si atunci i-a vazut Lorenzo ). Natalia s-a sarutat cu Gustavo si i-a vazut Elisabeth. Elisabeth s-a dus la Aurora si i-a spus ca l-a vazut pe tatal ei sarutandu-se cu prietena ei buna, Natalia. Elisabeth s-a dus si la academie sa vorbeasca cu Lorezno si i-a spus. Aurora i-a trimis cu o seara inainte mesaj lui Lorenzo in care l-a intrebat daca sotia lui nu a ajuns prea tarziu aseara. el a spus : cine esti?; ea : Aurora; el : am incredere in sotia mea; ea i-a spus ca a fost cu amantul si ca initialele lui sunt GPL. Lorenzo a tipat putin la Natalia. Natalia a facut crize cum face ea de obicei si i-a spus ca dc ii reproseaza ei faptul asta.cand el se duce de fiecare data la Aurora. Nina a plecat de acasa si s-a mutat la Vanessa acasa. Aurora i-a chemat pe Martin si pe Lorenzo si le-a spus ca ii iubeste pe amandoi si nu poate sa renunte la unul dintre ei. Lorenzo a plecat si s-a suparat. iar Martin i-a spus Aurorei ca trebuie sa aleaga dintre el si tatal lui.

Ti-am spus faptele importante sper sa-ti fie de ajuns pentru a intelege serialul in continuare. Vizionare placuta si poate primesc o fundita happy