| anonima455 a întrebat:

Ce seriale la fel ca The Vampire Diaries recomandati? Dau funda :_)

Răspuns Câştigător
| comyne a răspuns:

As minti daca as spune ca nu imi place aceasta intrebarelaughing))
-The originals +Legacies (continuarea)
-Shadowhunters (este superb dar s-a terminat, recomand si cartile)
-Titans (nu e foarte asemanator dar mi se pare bun)
-Teen wolf
-True Blood
-Charmed
-Roswell (este de aceeasi autoare)
-Lucifer (este bun )
-Aventurile Sabrinei
-Tell me a story ( Paul/Stefan joaca)
-Reign (recomand din toata inima chiar daca nu e supernatural)
-Dynasty (nu este supernatural dar este cred ca singurul show mai dramatic decat tvd)

3 răspunsuri:
| PinkHD3 a răspuns:

Teen wolf big grin

| faramatania a răspuns:

Legacies, Hemlock Grove, Shadowhunters: The Mortal Instruments, From Dusk Till Dawn: The Series, Teen Wolf, Valemont/mini-serie

| TatianaIstrate a răspuns:

True Blood, Riverdale, A Discovery of Witches, Chilling Adventures of Sabrina, The Umbrella Academy, You, Teen Wolf