| lau09 a întrebat:

Ce seriale imi recomandati?(gen "The vampire diaries")

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei cu fiinte supranaturale incearca Supernatural, Being Human, True Blood, Beauty and the Beast, Gossip Girl happy Cult (daca vrei sa il vezi pe Alaric), Fallen (putin mai vechi e cu Paul Wesley) Sper ca te-am ajutatwinking

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Supernatural,True Blood

| Seepty a răspuns:

Dexter(serial)

| Clauditapisicuta a răspuns:

True Blood

| Bajereanu_Iulian_1993 a răspuns:

Supernatural, House M.D, psych, Lie To Me, Heroes acestea sunt serialele care mi-au plăcut happy

| SoreeeStackhouse a răspuns:

True Blood ...sau Pretty Little Liars...etc. dar cu vampiri e doar TrueBloodwinking