| mao14 a întrebat:

Buna happy cine ati vrea sa castige la Romanii Au Talent?

Răspuns Câştigător
| georgianatdr123 a răspuns:

Eu sincer vreau Adrian Tutubig grin.este cel mai frumos si destept si o super mega voce:X

13 răspunsuri:
| M a răspuns:

Tutu Adrian.
pentru ca are o voce suuperlove struck. compune niste versuri frumoase rau. danseaza tare.

| ZEU93 a răspuns:

La pariuri as pune pe Adrian Tutu laughing

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Tutu Adrian

| SVD a răspuns:

Pai eu cred ca cele mai mari sanse de castig le au copiii.Eu cred ca Narcis Iustin Ianau, Rebeca Neacsu sau Adrian Tutu...desi cel mai mult imi place vocea lui Narcis.

| Deea a răspuns:

Off de cate ori a mai fost intrebarea asta...rebeca maria neacsu.

| pinkpanther_2771 a răspuns:

Narcis iustin ianau love struckhappy

| EllyCA a răspuns:

Adrian tutu parca asa il chema!

| aBunchOfSmiles a răspuns:

Tutu Adrian.:X:X. Baiatu' chiar are talent si vrea sa demonstreze ceva intregii lumii. Si mesajul lui este foarte puternic "iubiti-va parintii!". El a zis ca vrea sa-i faca mandrii si cred cu tarie ca a reusit! :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrian Tutulove struck

| bangau91 a răspuns:

Adrian Tutu

| mao14 explică:

Si eu cred ca ar trebui sa castige Adrian Tutu big grin

| Summer09 a răspuns:

Adrian Tutu

| eunikky001 a răspuns:

Rebeca Maria Neacsu! logic dar o sa castige cineva din moldova