| AndyAndrea a întrebat:

Buna!kissCine este fan Bella Calamidades? Daca sunteti, va rog daca stiti ceva in plus, imi ziceti si miebig grin

4 răspunsuri:
| AndyAndrea explică:

Pai da.ff.f.f. interesant. poti sa mi-o povestesti in mare? Am vazut si eu cate ceva pe net,da nu ma prea pricep la spaniola(adica nu am facut-o, da o stiu de la televizor, dar ideea e ca in episoadele de pe net vb prea repede a inteleg)...

| violetaosuna a răspuns:

Spunem ce vrei sa stii si am sa-ti spun eu am vazut toata telenovela

| violetaosuna a răspuns:

De exemplu mosul ala care se inbraca ca un cesartor este foarte bogat si este bunicul lu-i Lola si ii lasa toata averea ei mosul ala este tatal lu-i mama lu Lola

| violetaosuna a răspuns:

De exemplu mosul ala care se inbraca ca un cesartor este foarte bogat si este bunicul lu-i Lola si ii lasa toata averea ei mosul ala este tatal lu-i mama lu Lola interesant nu