| emyllya a întrebat:

Cine imi recomanda si mie niste seriale coreene(drama, comedie)? FUNDA.Ms:*

Răspuns Câştigător
| oniQqQ a răspuns:

Kim Suro -Regele de fier,Imparatul Marii, concubina regelui, juvaierul palatului...

4 răspunsuri:
| astro5 a răspuns:

Giuvaierul palatului

| At3 a răspuns:

Povestea Tinerei Gisaeng e pe Euforia de luni pana vineri incepe la 17:30 si se termina la 18:55 happy

| XxRoyalxX a răspuns:

Comedie: anatomia lui grey
drama:
telenovela Marychuy

| ionut28 a răspuns:

Legendele palatului:Negustorul Lim Sang Ok pe tvr1 la 6:30 de luni pana vineri sau pe national tv imparatul marii de la 8:25-8:30 parca tot asa funda pls