| ShadowMirror45 a întrebat:

Buna! Cine mai crede ca vechiul Nickelodeon era mai bun? Adica, ganditi-va doar: iCarly, Zoey 101, Victorious, Sam and Cat, Drake and Josh, Henry Danger, Big Time Rush... Imi este dor de momentele acelea sad

6 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Mie mi-e dor de Fox kids și Jetix laughing am prins și eu iCarly, Victorious și Sam & Cat și mi-au plăcut. Sam și Cat chiar acum pe teenNick happy

| ShadowMirror45 explică (pentru RobertMoon):

Da, stiu ca se difuzeaza pe teen nick, dar era mai bine cand era pe nickelodeon

| Crackman a răspuns:

Nasol
Dar viata merge inainte asa ca obisnuite-te

| alexalx1234 a răspuns:

Sam & Cat, iCarly, Big Time Rush, Victorious și Henry Danger încă se difuzează pe Teen Nick.

| gabriel2004o a răspuns:

Pai nu te astepta ca un lucru bun sa dureze
La fel cum are Jetix...vechiul Cartoon Network
:'(
Mno, poate la părinți le place sa își vadă copiii viitori pacienți de schizofrenie

| Vasile2003 a răspuns:

Majoritatea desenelor din ziua de azi mi se par aiurea... când eram mici parcă arătau mai normal, dar acum le-au schimbat grafica, felul cum arata personajele, chiar mi se pare ca le-au stricat ( aici ma refer de exemplu la Ben 10, Scooby-Doo, Insula dramei totale, etc )...