| ruca a întrebat:

Buna :*... cine stie cate episoade are filmul : narcisa salbatica? mersi :*:*:*

4 răspunsuri:
| deea89 a răspuns:

Pana acum 81 de episoade au fost difuzate
http://ro.wikipedia.org/wiki/Narcisa_salbatica

| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună.De un răspuns sigur nu vei avea parte pentru că cifra este păstrată confidenţial,nici o televiziune nu-şi face publice suma încasărilor, viziualizările sau numărul episoadelor, asta pentru a nu influenţa negativ telespectatorii.O zi bună.

| XeLeRoN a răspuns:

Http://top-video.ro Aici poti sa te uiti la toate episoadele online si gratis;)

| purpleeyes_1427 a răspuns:

Pai inca se mai filmeaza deci nu se stie inca... dar cred ca are cat primul sezon cred nu stiu sigur