| florina15 a întrebat:

,Cine stie cate episoade are sezonul 4 din VAMPIRE DIARIES in total? Este ultimul sezon sau va fi si un sezon 5? In prezent sunt 9 episoade in sezonul 4 aparute pe net dar nu sunt toate.Cand apar soi restul pe net? VA rog spuneti cei care stiti.dau fundita. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| marya81 a răspuns:

Buna,sunt 23 de episoade!
al 10 episod apare pe 18 ianuare, al 11 pe 25 ianuarie, al 12 pe 1 martie, al 13 pe 8 martie... celalte nu se stie cind vor aparea(nu sunt datile publicate pe net, dar cred ca le vor publica in curind) ps.ti-am dat data cind vr aprea in limba engleza, cred ca timp de o zi il vor traduce si in alte limbiwinking

11 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Sunt 23 de episoade.

| petrica1111 a răspuns:

Uite aici : http://en.wikipedia.org/wiki/The_Vampire_Diaries#U.S._Nielsen_ratings la sezonul 4 sun ep. scrie 23. Deci sunt 23 de episoade. Ele o sa apar mai greu la noi, dar o sa apara toate nu iti fa griji. Funda! :D

| Aberdeen a răspuns:

Te-asigur ca episodul 10 va aparea pe 18 ianuariewinking ....cred ca va mai urma un sezon, iar in total ar trebui sa fie in jur de 30 de episoade din sez 4....si eu astept urmatorul episod. FUNDA? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The vampire diaries are 4 sezoane iar sezonul 4-11 episoade
Nu am auzit inca de un sezon nou

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Vampire_Diaries_(season_4)#Episodes

| Nick2012 a răspuns:

Apar cand vor ele ba! laughing)

| andreyy96 a răspuns:

Sezonul 4 are 23 de episoade...momentat ei sunt in vacanta...

| SirOne a răspuns:

Va mai aparea unca un sezon nr 5 :->

| yonutzzz95 a răspuns:

23 episoade

| Krisztina_Tokos_1989 a răspuns:

Sunt 23 episoade din sezonul 4 si va incepe sezonul 5 pe 10 octombrie sau cv de genu...pe siteurile noastre nici nu le gasitit...dar este alt site pe care puteti gasi serialele la zi, doar ca nu au subtitrare

| Krisztina_Tokos_1989 a răspuns:

Sunt 23 episoade din sezonul 4 si va incepe sezonul 5 pe 10 octombrie sau ceva de genu...pe siteurile noastre nici nu le gasitit...dar este alt site pe care puteti gasi serialele la zi, doar ca nu au subtitrare

| tayzen a răspuns:

Are 22 de ep, si va fi si sezonul 5