| Diissu a întrebat:

Cine urmareste serialul la bloc, stiti cumva episodul in care Bella e profesoara de romana si Jean o copiaza cu ajutorul lui Nelu? Funda cine stie!

3 răspunsuri:
| Georgianaax a răspuns:

Stiu !

| PufuLeTz1 a răspuns:

Imi place serialu ala dar nu mai il baga

| alexthebest2000 a răspuns:

Da.Este un episod foarte amuzant,cand omul acela care ii placea de Mimi fura florile, iar Nelu si Costel nu au fost atenti. Jean n-a reusit sa afle subiectele cu ajutorul lui Nelu, dar a aflat pana la urma si erau foarte grele subiectele.Pana la urma Bella a facut extemporalul mai usor, prin redarea unui poet.Pana la urma, cel care o iubea pe Mimi l-a ajutat pe Nelu despre un poet, Nichita Stanescu.Nelu a mers la Bella si i-a pus doua foi pe spatele Bellei, iar copii au copiat cand Bella a mers prin imprejur.