| Alessya90 a întrebat:

Cu ceva timp in urma pe Minimax erau niste desene cu o soparla cu dungi rosii si albe si inca unul albastru. Cand chemau o carte strigau SIMSA-SIMSALA-SIMSALADIN, intrau in aceasta carte si prezentau tot felul de povesti diferite. Care stie va rog sa imi spuna cum se numeste si unde pot sa le gasesc... dau VOT si FUNDITA

3 răspunsuri:
| Adina_8494 a răspuns:

Desenul se numea simsala grimm si gasesti p siteul http://www.ladesene.net/simsala-grim/

| BoOoMbOnik a răspuns:

Simsala Grimm. cauta pe you tube gasesti toate episoadele in romana si complete. funda? te rog. mersi

| the1answer a răspuns:

Simsalagrimm