| hmadal a întrebat:

Buna TPU cine stie cum se numeste desenele in care era un porc si era detectiv mai era o pisica cu parul albastru si inca o cartita mica care era forte inteligenta si facea tot felul de inventi si era o ciudatenie care locuia in ceva pestera si iar ala tot le dadea tot felul de mistere de rezolvat care daunau orasului desenele erau pe minimax va multumesc :X

Răspuns Câştigător
| Delisha98 a răspuns:

Enigmele din providance
uite un link la care poti sa te uiti
http://desenele-copilariei.net/categorie/romana/enigmele-din-providence

1 răspuns:
| Stefi_2032 a răspuns:

Nu cumva erau misterele din providence?